Kamis, 15 November 2012

do programov, ktoré ponúkajú konštantná príležitostí

de nielen o vašej planéte, alebo o vašej krajine, váš stav, svoje mesto, svoju komunitu alebo vaša ulica; Jedná sa o históriu a čo budete robiť. Ochrana našej histórie národov je niečo, čo nás posilňuje v každom aspekte, grand a miestne. ekiosku.com aman Zachovanie pohyb dovoľujú vytvárať pracovné miesta, stavať postupne trvalo udržateľné mestá, inšpirovať dlhodobú podporu a pomoc pre miestnych obyvateľov, ale ešte dôležitejšie je umožňuje pre podporu hlbšie pochopenie pre význam historických pamiatok, ktoré predstavujú našich národov kultúry, dedičstva a vývoj tak, že budú aj naďalej existovať a rast pre budúce generácie.
ale...

Čo sa stane, keď aktuálne preservationists a ich úsilie je potrebné nielen prejsť pozdĺž našej histórie hmotné budovy ale aj ušetrené prostredníctvom ďalšej generácie preservationists? Veľké problémy čelia pamiatkari spoločenstiev je osloviť nové publikum a budú môcť rozširovať povedomie verejnosti o výhodách konzerváciu. Preto je dôležité sme prijali potrebné kroky a vytvoriť proaktívnu plány týkajúce sa čo budúcnosť pamiatkových bude vyzerať v rokoch prísť. Ako najbližších generácií historické preservationists sa pestujú prostredníctvom vzdelávania, správne informácie a ako sa akcia bude mať hlboký vplyv na úsilie pamiatkari svety.

V dnešnej mládeže, je čoraz viac zrejmé, že tam sú znepokojujúce medzery vo všeobecnosti národné a miestne historické vedomosti a že je neschopnosť pochopiť význam histórie ako to súvisí ich život dnes.

Takže čo budeme robiť, budeme vychovávať našu mládež tak, aby mohli chrániť ich História? Môžeme to urobiť pri zachovaní ich záujem? áno. áno.

Môžeme využiť naše úsilie do programov, ktoré ponúkajú konštantná príležitostí pre našu mládež sa dozvedieť o tejto národov pozemky a kultúrneho dedičstva v tejto krajine. Zapojením sa do autentických ruky na skúsenosti s prostriedkami, ktoré odhaľujú obrovské množstvo historických kontextu napríklad štruktúr súvisiace historických osobností, alebo miesta, kde došlo k významné udalosti alebo iné stránky, kde minulosť je schopný pripojiť k súčasnosti, našej mládeže sa budú môcť vštepiť zmysel pre združenie do našej histórie.

Historické preservationists sa často cítia, že oni musia šetriť, história, tradície a kultúra v akejkoľvek forme, tvrdí; viac často ako ne, to je v budove významu, však občas, trvá forme most alebo 33.000 štvorcových akrov pôdy, ale v tomto prípade má podobu našej súčasnej mládeže. Naša mládež je, kto bude čoskoro kontrolu nad zachovanie nášho národa a jeho príbeh. Historické preservationists sú nevyhnutné odkaz potreboval pri spájaní spoločenstiev nášho národa výhody pamiatkových. Poskytovaním príle itostí na vzdelávanie, nadšencov môžete tvar študentov vedomosti a predstavy o históriu a dôležitosť zachovania a vytvoriť robustný nadácie, ktorá sa bude vykonávať počas ich životnosti; nadácie, ktorá vám ukáže, ako náš národ vyvinul aj s konštantnou ľudskej, kultúrnej a prírodné zmeny vyskytujúce sa.

Vždy existujú spôsoby, ako podporiť zapojenie a zapojiť našu mládež ktoré nakoniec bude zahŕňať uchovanie síl v budúcnosti. Tým, že ďalšie generácie hlbšie pochopenie seba a svet okolo nich, že vytvorené štruktúry nášho národa môžeme aj naďalej chrániť von minulosti prostredníctvom jeho fyzické pozostatky. Takéhoto zaangažovania začína prostredníctvom partnerstiev s miestnej školy, kluby, organizácie, programy, práce

Tidak ada komentar:

Posting Komentar